تحلیل entj

آشنایی با ادراکی ها

چهار تیپnt

همتنطور که به خاطر دارید اشخاص با مشرب ادراکی به صلاحیا و شایستگی بیش از هر موضوع دیگری بها می دهند.به همبن جهت می خواهند در هر کاری که می کنند عالی و کم نظیر ظاهر شوند .آن ها به توانایی های خلاق خود در حل مسایل می بالند.

توصیه هایی درباره برقراری ارتباط

در حالی که همه ادراکی ها از ترجیحات شمی و فکری بودن برخوردارند بعضی از آن ها برونگرا و جمعی دیگر درون گرا هستند .درضمن جمعی از آن ها داوری کننده و گروهی ملاحظه کننده می باشند.

راهنمایی های عمومی برای برقراری ارتباط یا ادراکی ها

۱-کنجکاوی ذهنی آن هارا تشویق کنید

۲-به تصویر و انگاره های بزرگ به جای جزییات توجه کنید

۳-از قیاس و استعاره استفاده کنید.

۴-نقطه نظرهایتان را با نظریات دیگر و تئوری های سازگار تقویت کنید

۵-تخیل و تصور آن هارا به کار بگیرید.

۶-به مواضع خود اطمینان داشته باشید

۷-آن ها را با جزیییات کلافه نکنید.

۸-به نتایج منطقی موضع گیری خود تاکید ورزید

۹-به احساس انصاف و استعداد دآنها در زمینه منطقی بودن توجه کنید.

۱۰-انتظار داشته باشید که این اشخاص خلاق باشند و آنقدر به سنت ها و گذشته نیندیشند.

۱۱-سازگار باشید و از همه مهم تر صلاحیت خود را نشان دهید .

این ویدیو را در آپارات ببینید

چگونه entjها را شناسایی کنیم؟

این تیپ شخصیتی رفتاری مسولانه دارد .بسیار دوستانه و اهل گردش و رفت و آمد است.entjها از انرژی فراوانی برخوردارند .به سرعت حرف میزنند و سریع گام برمیدارند .متفکران استراتژیک بزرگی هستند .entjها موضوعات را به سرعت فرا می گیرند که این شامل موضوعات ئیچیده و دشوار هم می شود .از ان جایی که این ها از اطمینان خاطر فراوان بهره دارند.ممکن است در مواقعی متکبر و خودخواه بنظر برسند این اشخاص اغلب سازمان یافته اندو از قاطعیت فراوان بهره دارند.آن ها در اغلب موارد چند ئروژه را به طور همزمان در دست می گیرن د .این تیئ شخصیتی خلاق و نو آور است ،دوست دارد از قدرت خود استفاده کند .زبان آن ها اغلب پیچیده است و معمولا فرهنگ لغات پیچیده ای استفاده می کنند اغلب entjها به شدت علاقه مند به شغل و حرفه خود هستند و با آن که دربسیاری از مشاغل حضور دارند در رشته های رهبری و مدیریت سطح بالا با تعداد زیاد مشاهده می شوند.

اقدامک: همین الان این ویدیو رو ببین
چگونه یک فروشنده لباس موفق باشیم

کلمات یا عباراتی که توجه entjهارا جلب می کند

-مرگ بر اژدر افکن ها،با تمام سرعت به پیش.

-به کسی احتیاج داریم که این پروژه را اداره کند .

-به نظر شما شیوه کار ما چگونه باید باشد ؟

-چه اشکالی را در این برنامه می بینید،؟

چالش های ویژه

درون گراها ها ممکن است با entj ها مشکل داشتهد باشند زیرا این تیپ شخصیتی می خواهد به سرعت و جسورانه نتیجه گیری کند . هرچه درونگراها از صلاحیت و شایستگی بیشتری برخوردار باشند شانس بیشتری دارند تا entj ها را به صرف وقت بیشتر و برنامه ریزی تشویق کنند.

حسی ها ممکن است درباره قابل استفاده بودن ایده های جدید entjها تردید کنند.آن ها باید افراد این تیپ شخصیتی را تشویق کنند که توجه و اقدامات واقع بینانه آن ها برای موفقیت برنامه نیاز است.ملاحظه کننده ها ممکن است از تصمیم گیری سریع entj ها ناراحت شوند.ملاحظه کننده ها باید با منطق entjهارا متقاعد سازند که تصمیم گیری را به زمانی موکول کنند که راه چاره های مختلف در نظر گرفته شده اند اما احتمالا احساسی ها بیشترین مشکل را با entjها دارند زیرا ممکن است احساساتشان تحت تاثیر رفتار آن ها جریحه دار شود.احساسی ها باید توجه داشته باشند که نقطه نظرهای entjها برای بهبود کار است و کسی قصد ناراحت کردن آن هارا ندارد .آن ها تمام تلاش خود را می کند تا در حد امکان عینی و قاطعانه رفتار کنند.گونه شخصیتی entjاز شخصیتی قوی برخوردار است وکسانی یرا که از همین ویژگی برخوردارند ،تحسین می کنند.

چگونه با زبان entj صحبت کنیم ؟

اقدامک: همین الان این ویدیو رو ببین
روش های موثر در فروش

-مستقیما ب سراغ موضوع بروید .به ساعت شروع و ختم جلسه توجه داشته باشید

-قاطع باشید و ابراز وجود کنید.نگران جریحه دار کردن احساس آنها نباشید.

-از ارائه روش های بدیع و نوظهور هراسی به خود راه ندید.

-خودتان را شخصی واجد شرایط معرفی کنید .بااین حال نشان بدهید که حاضر به فعالیت گروهی هستید .

-کارتان را انجام دهید .آماده باشید که از موضع خود دفاع کنید .انتظار داشته باشید که شما را مورد سوال قرار بدهند.

-به این توجه کنید که چگونه پیشنهاد شما در تصویر بزرگ و کلی جای می گیرد.

-اگر احساسات شما را جریحه دار کردند موضوع را مستقیما با آنها در میان بگذارید .اما به آن ها بگویید چه کردند که از آن ها ناراحت شدید.

entp:

چگونه entp هارا شناسایی کنیم؟

entp ها اغلب از جذبه خوبی برخوردارند،پرشور و پر انرژی هستند .آن ها دوستدار مردم هستند .در کار برقراری ارتباط از مهارت فراوان برخوردارند .بسیار خوب حرف میزنند .آن ها به خصوص دوست دارند که از کلمات غیر عادی استفاده کنند . این تیپ شخصیتی به شدت علاقه مند است که احساسات و عواطف خود را به نمایش بگذارد .آن ها به راحتی تبسم و یا حتی گریه می کنند و دربسیاری از موارد دشوار می توان گفت که آیا آن ها به راستی خنده یا گریه شان واقعی یا تصنعی است.این تیپ شخصیتی از بدنش برای برقراری ارتباط با اشخاص استفاده می نماید .آن ها به راحتی دستشان را روی شانه اخاص می گذارند .entp ها دوست دارند که دیگران را تحت تاثیر قرار بدهند و به تصویری که از خود به نمایش می گذارند بسیار علاقهد مندند و به آن توجه دارند . آن ها اغلب لباس های خوب ی پوشند و از تجملات کافی استفاده می کنند.

اقدامک: همین الان این ویدیو رو ببین
شخصیت شناسی مردان از روی رفتار

entp ها از فعالیت هایی که تبادل زیاد با اشخاص داشته ئ باشد متنوع باشد و بتوانند از خلاقیت خود استفاده کنند استقبال می نمایند ممکن است علایق بیرونی فراوانی داشت باشند .اغلب آن ها از فعالیت های با دیگران لذت می برند.

کلمات یا عباراتی که توجه entpهارا جلب می کند.

-نظرتان درباره این ایده خوب کدام است ؟

-اجازه بدهید درباره امکانات مختلف بحث کنیم .

-من برایتان پیشنهادی دارم

-چند نفری هستند که توصیه مبی کنم با آن ها ملاقاتی داشته باشید .

چالش های ویژه

درونگرا در برخورد با entpهاگیج می شوند .از این رو بهتر است پیشاپیش پیشبینی کنند که با چه سوالاتی از ناحیه entp ها روبرو خواهند شد.برخورد و ارتباط احساسی ها با entp ها سطحی است.آن ها باید به این نکته توجه داشته باشند که entpها دوست دارند اشخاص را راضی کنند و محبوب واقع شوند.باید توجه داشته باشید که entp ها در نهایت باتوجه به آنچه منطقی است تصمیم گیری می کنند .داوری کننده ها ممکن است از این که entp ها تصمیم گیر نمی کنند و پایبند تصمیماتشان باثی نمی مانند ناراحت می شوند.آن ها باید entp هارا تشویق کنند.و به آنها بگویند ممکن است در نهایت بعضی از تصمیمات احتیاج به تجدید نظر داشته باشند اما مشکلی در مورد بقیه نیست.و سرانجام حسی ها ممکن است به این نتیجه برسند که این اشخاص خلاق و تخیلی غیر عملی هستند و نمی توانند موضوعات را جدی بگیرند حسی ها بایئ به این توجه داشته باشند که entpها می توانند چیزهایی را ببینند که آن ها توان دیدن آن را ندارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست