بهبود فروش

همه ی ما به دنبال این هستیم که فروش خودمان را افزایش دهیم و به نوعی بهبود فروش را تجربه کنیم ولی سوال اینجاست که چگونه؟ پاسخ ساده است اگر این سوال را از من بپرسید به عنوان کسی که سالها کسب و کار خودش را داشته و شرایط مختلف را تجربه کرده میگویم از طریق احساس خوب!

این ویدیو را در آپارات ببیند!

از بهبود فروش تا احساس خوب

در یکی از جلسات کاری که دیروز برگزار شد و بنده به عنوان مشاور در خدمتشون بودم یکی از مدیران اون شرکت از من پرسید اوضاع اقتصادی را چطور میبینید؟ من بهشون گفتم که بستگی داره برای یه سری ها خیلی خوبه این اوضاع ولی برای اکثریت خیلی بده!

برای چه کسانی اوضاع اقتصادی خوبه؟

فرض کنید ذهن شما یک رادیو هستش شما میاید و ذهنتون رو مثلا روی موج ۱۰۱ fm فیکس میکنید خب طبیعتا متصل میشید به یک کانال رادیویی حالا با همون رادیو میتونید به ده تا کانال دیگه هم متصل بشید ذهن ما دقیقا همین رادیو هستش اینکه ما ذهنمون رو روی چه کانالی فیکس میکنیم بستگی به اون چیزایی داره که توی ذهنمون میسازیم

از بهبود فروش تا اکثریت جامعه

اکثریت جامعه کانال رادیویی خودشون رو روی فقر میذارن روی نا امیدی میذارن روی افسردگی میذارن همش ناله میکنند از اینکه چرا اوضاع ما اینجوریه؟ از همه انتظار دارند که زندگی شون رو بسازند به غیر از خودشون! خودشون رو قربانی شرایط میدونند و احساس میکنند که یک قطره از دریای فقر هستند اما سوال اینجاس که پس چرا بعضی ها از بدترین شرایط تونستند بهترین ها رو بسازند؟ چرا یک فردی مثل احد عظیم زاده از فقر بدون پدر بدون حتی مادر از ته یکی از روستاهای ما رسیده به این همه ثروت؟

اقدامک: همین الان این ویدیو رو ببین
چگونه بامشتری صحبت کنیم؟

از احد عظیم زاده تا بهبود فروش

جواب همه ی این سوال ها فقط در یک جمله هست

ما اون چیزی را تجربه میکنیم که در ذهنمون میسازیم تنها نشانه برای اینکه بهمیم در مسیر درستی هستیم احساس خوب است

در مقاله های بعدی بیشتر در این مورد توضیح خواهیم داد مقاله فنون بازاریابی را از دست ندهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست